Nákladné auto s rukou IVECO

Domov || Nákladné auto s rukou IVECO
Prenájom autožeriavu Iveco | Dopravujeme.sk
Auto s rukou Iveco na prenájom

Prenájom autožeriavu IVECO s rukou dĺžky 26 m, s nosnosťou nákladu 8 ton a max. zdvihom 16 ton.  Výhodou pracovného stroja je možnosť využitia na akomkoľvek dostupnom mieste, hlavne na stavbách a pri montážnych činnostiach.

Nákladné auto IVECO zvládne vaše všestranné a veľké záťahy každý deň. Hydraulická ruka, ktorá je súčasťou vozidla, môže v závislosti od umiestnenia nákladu zdvihnúť až 16 000 kilogramov. Môžete pomocou tohto vozidla previezť náklad veľkých rozmerov a hmotnosti. Hydraulická ruka uľahčuje nakladanie a vykladanie materiálov. Nákladné auto je k dispozícií aj s obsluhou na krátkodobý aj dolhodobý prenájom tak, aby vyhovovalo vašim potrebám. Hydraulické zdvíhacie zariadenie je namontované pre nakladanie, vykladanie 8 kusov europaliet na korbu, pričom súčasne auto môže previezť nákladu hmotnosti 8 ton.

Parametre Vozidla

dĺžka ruky: 26 m
maximálny zdvih: 16 ton
nosnosť: náklad do 8 ton
počet europaliet na korbu: 8 ks

Cena Prenájmu

BANSKÁ BYSTRICA paušál
(nakládka do 15min, prevoz vrámci BB, vykládka do 15min)
60,-
€/hod.stojné 25,-
€/hod.práca HR 40,-
€/km 1,60

ceny sú uvedené bez DPH

Prenajímame auto s hydraulickou rukou IVECO. Nákladné auto vyžíva hydrauliku na zdvíhanie zariadení, ťažkého nákladu alebo spotrebného materiálu. Bezpečne a efektívne zdvihne a prevezie nadrozmerné a tisíce kilogramov vážiace predmety. Sú nevyhnutným nástrojom na prepravu stavebného materiálu, či pri výstavbe budov. Hydraulická ruka dĺžky 26 m si poradí s nosnosťou nákladu 8 ton a maximálnym zdvihom až 16 ton.  Výhodou nákladného auta s rukou je možnosť využitia na akomkoľvek dostupnom mieste, hlavne na stavbách a pri montážnych činnostiach.

Objednávka vozidla

Mám záujem o vozidlo / náradie *
Váš email *
Meno a priezvisko *
Telefón *
Správa *

Mohlo by vás tiež zaujímať